phone6, phone, contact, telephone, support, call

אבחון ראשוני, ייעוץ, בדיקת זכאות והתאמה חינם

חייגו עכשיו > 072-33-80-946

Facebook

מלאו פרטיכם 
וניצור קשר:

קרן סיוע לעסקים קטנים

בעלי עסקים רבים פותחים את העסק בחשש שהכסף יגמר עוד לפני שהוא יעלה על הדרך. גיוס אשראי במידה מספיקה היא הכרחית לפחות לתחילת הדרך, אך גם בהמשך חשוב לדאוג לסכום שיהיה נזיל לכל הוצאה מולה תצטרכו לעמוד או לצעדים שיביאו להרחבת העסק והתפתחותו. תפקידן של קרנות סיוע לעסקים הוא לסייע לכם לגייס את האשראי. באמצעות קרן סיוע לעסקים קטנים הנקראת הקרן לעסקים קטנים ובינוניים ניתן לקבל הלוואות בערבות המדינה שיהוו הקלה משמעותית עבורכם.

מהן הלוואות בערבות המדינה?
המדינה מודעת לקשיים העומדים בדרכם של עסקים בכלל ועסקים חדשים בפרט, כולל גיוס מקורות מימון לעסקים, ולכן הקימה קרן סיוע לעסקים אשר תהיה אמונה על מתן הלוואות בערבות המדינה. היתרון המשמעותי של הלוואות אלה הוא שמרבית הביטחונות ניתנים על ידי המדינה. אם מדובר על מימון עסקים חדשים, המדינה מספקת ביטחונות המהווים 90% מסך הביטחונות הנדרשים וגובה ההלוואה יכול להגיע עד 300,000 שקלים. הסכום המקסימלי להלוואה באישור הקרן לעסקים קטנים ובינוניים הוא 500,000 שקלים, כשבכל מקרה המדינה מעניקה 75-90% מהביטחונות. אנחנו ב- EMG  פיננסים מכירים היטב מנסיוננו את דרישותיהן של קרנות סיוע לעסקים ונסייע לכם לעמוד בדרישות.

לדבר עם הבנקים באותה שפה
גם אם הלוואה ניתנת בתמיכת קרן סיוע לעסקים קטנים, עדיין הגורם מלווה הוא הבנק או חברת מימון. חשוב להגיע לבנק עם ביטחון מלא, להפגין בקיאות ותחושה שיש כיוון לעסק. כך תקבלו את ההלוואה בתנאים טובים יותר. כך כמובן גם אם מדובר בהלוואה רגילה ולא בערבות המדינה. אנחנו ב- EMG פיננסים נעמוד לצידכם בזמן הפניה לבנק וניהול מו"מ על תנאי ההלוואה. אין להשוות בין התמודדות מול הבנק לבד לבין המו"מ שתנהלו כשאיש מקצוע עומד לצידכם. בשביל זה בדיוק אנחנו כאן.

לתכנן את הצעדים ולפעול לפיהם
המפתח לקיומו של עסק, וכמובן לצמיחתו והתרחבותו הוא תכנון נכון של צעדים. הדבר לא נוגע רק לגיוס אשראי באמצעות קרן סיוע לעסקים קטנים אלא להנהלות העסק בכלל. חשוב לבנות תכנית עסקית ברורה ולפעול על פיה. התכנית צריכה להציב מטרות ריאליות שתוכלו לעמוד בהן עם תכנון נכון. צוות המומחים של EMG  פיננסים יבנה את התכנית יחד איתכם ויתכנן איתכם את הדרך צעד אחר צעד.

העסק שלכם נמצא בתחילת הדרך ועדיין לא בניתם תכנית ברורה לפעולה מבחינה עסקית ופיננסית? העסק שלכם כבר קיים אך תזרים המזומנים או דו"חות רווח הפסד מראים לכם שמשהו לא עבד כפי שצריך? זה הזמן לבנות תכנית עסקית פיננסית מקצועית. המומחים שלנו הם יועצים פיננסים וכלכלנים מן השורה הראשונה וישמחו להתוות לכם את הדרך ולעשות לכם סדר בדברים.

בניית תכנית עסקית מסודרת לגיוס אשראי
לאשראי ישנו חלק חשוב במימונו של העסק. במקרים רבים אשראי בתנאים טובים יעשה את ההבדל בין התנהלות העסק בצורה טובה לבין התעוררות קשיים. על מנת לגייס הון מגופים פיננסים שונים נדרשת תכנית עסקית פיננסית מקצועית. בתכנית כזו נבנית תכנית הפעולה של העסק לשנים הבאות, הכוללת הצבת מטרות וציון הפעולות הנדרשות על מנת להגיע לכל מטרה.

כמובן שהצבת כל יעד צריכה להיות מותאמת לנתונים הכספיים העכשוויים והעתידיים של העסק אותם ניתן לצפות כרגע. אנו נפנה יחד איתכם אל גופים פוטנציאלים שמהם ניתן לקבל אשראי כמו הבנק שלכם או הקרן לסיוע לעסקים שנותנת הלוואות בערבות המדינה. נעשה את כל שנדרש להגדיל את הסיכוי שלכם לקבלת ההלוואה למקסימלי.

ניהול תזרים מזומנים נכון- תנאי להצלחה
לפני שניתן לבנות תכנית עסקית פיננסית מקצועית, יש לעשות סדר בבלגן. עסקים רבים קורסים כי הם מנהלים את תזרים המזומנים שלהם באופן כושל כך שלא נשאר להם כסף נזיל לביצוע ההוצאות השוטפות שלהם. במהלך ליווי פיננסי יצביע היועץ שילווה אתכם על פעולות שגויות שאתם עושים בניהול הפיננסי השטף של העסק, כמו התייחסות אל חשבונית עם תשלום עתידי כמו אל קבלת תשלום. זוהי רק טעות ראשונית שבעלי עסקים רבים. כאשר מנהלים את תזרים המזומנים לא נכון כל הפעולות העסקיות שנבנות לאחר מכן הן כמו מגדל קלפים שקורס.
 
 
 

אבחון ראשוני

חייגו עכשיו: 0723380946

חינם!

ביטחון בהלוואות מדינה

כתובתנו: העמל 37, פ"ת, קריית אריה

info@emg-finance.com 


EMG

ייעוץ ובדיקת זכאות והתאמה

מלאו פרטיכם וניצור קשר: