phone6, phone, contact, telephone, support, call

אבחון ראשוני, ייעוץ, בדיקת זכאות והתאמה חינם

חייגו עכשיו > 072-33-80-946

Facebook

מלאו פרטיכם 
וניצור קשר:

משכנתא חדשה

 משכנתא חדשה 

מזל טוב.  אתם בדרככם לבנת בית חדש, דירה חדשה, אולי בית או דירה יד שנייה. זה לא משנה. מזל טוב גדול אבל דעו לכם שאתם עומדים מול אחת ההחלטות הכי חשובות שתוכלו לעשות בעיקר ברמה הכלכלית אך כזאת שתשפיע על שאר חייכם. הרי כולנו יודעים שלכלכלה יש השפעה ישירה ומכרעת על חיינו חיי משפחתינו. 

במילים אחרות אתם הולכים לבקש מאחד הבנקים, שטובתכם האישית כמשפחה וכיחידים הייתי אומר, זרה לו, סכום כסף עצום כהלוואה אותה תצטרכו לשלם בידי חודש בחודשו במשך ה 25 או ה 30 שנה הבאות. אם לעשות חישוב מהיר, 360 תשלומים. 360 חודשים בהם תצטרכו לקחת חלק מאד משמעותי מהמשכורת שלכם ולתת אותה לבנק. אני מבין שכרגע לא אכפת לכם כל כך מה יקרה עוד חמש או עשר או עשרים שנה וכל מה שאתם רוצים זה סוף סוף לבנות וא לעבור לבית החלומות החדש שלכם אבל אתם חייבים רגע לעצור ולהבין שזאת החלטה שצריך לקחת אותה לא לבד אלא עם אנשי מקצוע. המאמר הזה הוא לא תרגיל מתמטי אבל כולנו מבינים שכל הפחתה של עשירית האחוז בריבית אותה נידרש לשלם על המשכנתא, משמעותה חסכון של אלפי שקלים בהחזר אותה משכנתא חדשה אותה אנחנו רוצים לבקש. 

הכירו אם כן את חברת Emg פיננסים. חברה זו, היא חברת ייעוץ פיננסי לחברות ולעסקים אשר תוכל להעניק לכם ייעוץ שעלותו תהיה פרומיל אולי ממה שתוכלו לחסוך על ידי העצות והפעולות שיועצי חברת Emg פיננסים יעשו עבורכם בהקשר לאותה משכנתא חדשה אותה אתם מבקשים או רוצים או צריכים לקחת. 

אם זה משא ומתן קשוח מול הבנקים, אם זה מציאת מקורות כסף אחרים, אם זה ניצול כל התנאים הטובים שנוצרו עכשיו בעקבות משבר הקורונה, אם זה ניצול חוקים חדשים שחוקקו לא מזמן בכנסת לטובת הקונים והמבקשים משכנתא חדשה ועוד דברים שאתם לא מכירים ויודעים עליהם אבל מומחי Emg פיננסים בהחלט כן.  

משכנתא חדשה זאת הלוואה שלא לוקחים כל שנה. זה כמו לקחת משקולת של 20 קילו ולדעת שאתם הולכים לסחוב אותה ה30 שנה הבאות. צרו קשר עם Emg פיננסים בכדי להתחיל דרך ארוכה בצורה חיובית. 

 

משכנתא חדשה

מתכננים לקנות דירה או בית חדש? מחפשים נכס מסחרי לקנייה? זה הזמן לבדוק את האופציות למשכנתא חדשה דרך חברה חוץ בנקאית! חברה חוץ בנקאית למשכנתאות מספקת לכם מסלולים משתלמים למשכנתא במגוון שיטות מתקדמות ללקיחת הלוואה כגון קרן שווה, שפיצר, בוליט וגרייס כאשר כל מסלול מותאם לצרכים הפיננסים שלכם וליכולת ההחזר החודשית שלכם להלוואת המשכנתא. יועצי החברה ילוו אתכם בדרך לבחירת מסלול המשכנתא המועדפת עליכם ויספקו לכם את כל הפרטים לגבי מסלולי המשכנתא והריביות שאתם יכולים לקבל דרך החברה.

תכנון מקדים ללקיחת משכנתא

בכל לקיחת משכנתא יש צורך לעשות תכנון מקדים. התכנון המקדים כולל בין היתר חישוב ההון העצמי שלכם, חישוב העמלה לעורך דין על-פי מחיר הדירה או הבית שאתם מעוניינים לרכוש ודמי התיווך למתווך במידה וישנו מתווך בעסקה. השכלול של כל ההוצאות כולל ההון העצמי שלכם צריך לקחת כשיקול לפני כאשר אתם מגיעים לבקש משכנתא. דרך חברה חוץ בנקאית למשכנתאות תוכלו לבצע את התכנון המקדים יחד עם הצוות המקצועי של החברה ולקבל את כל המידע הנדרש לכם על מנת לחשב את ההון העצמי הנדרש לכם לרכישת הנכס.

מסלול משכנתא מותאם לצרכים שלכם

מסלולי המשכנתא הטובים ביותר הם מסלולי המשכנתא המותאמים ללקוח. לא ניתן להגיד כי מסלול משכנתא מסויים הוא טוב יותר מהשני והכל לבסוף תלוי בצרכים הפיננסים שלכם וביכולות הפיננסיות שלכם בהחזר התשלום להלוואת המשכנתא בשנים הבאות. בכדי לבחור במסלול המתאים לכם ביותר כדאי להכיר את שיטת ההלוואות השונות ולהבין איזו שיטה מתאימה לכם ביותר. היועצים המומחים בחברה למשכנתאות יסבירו לכם על כל מסלול ומסלול ויספקו לכם פרטים על כל שיטות ההלוואה הקיימות היום להלוואת משכנתא.

למה כדאי לי לפנות לחברה חוץ בנקאית?

חברה פיננסית חוץ בנקאית יכולה לספק לכם תנאים אשר אינם תלויים בבנקאות למשכנתאות ויכולים להיות גמישים יותר במסלולים מסויימים. השירות הניתן לכם הוא אישי ומקצועי יותר וילווה אתכם לאורך כל תקופת החזר המשכנתא לכל שאלה, בקשה בנוגע להחזרי התשלום. בנוסף, חברה פיננסית חוץ בנקאית מביאה לכם שיטות מתקדמות ללקיחת הלוואות הבנויות בצורה מותאמת יותר עבורכם על מנת לספק לכם את האפשרות לרכוש את הדירה או הבית הבא ולהיות רגועים כלכלית בעת התשלום החודשי למשכנתא.

הגשת בקשה לקבלת משכנתא חדשה

מעוניינים להגיש בקשה לקבלת משכנתא לקניית דירה או נכס מסחרי? זה הזמן לפנות לאחת החברות הפיננסיות המקצועיות ביותר בתחום המשכנתאות - חברת EMG פיננסים! חברת EMG פיננסים מלווה לקוחות מכל הארץ בתהליך ללקיחת משכנתא עם יועצים מקצועיים ומנוסים אשר יסייעו לכם לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר ליכולות הכלכליות שלכם. צוות המומחים של חברת EMG פיננסים יבנה לכם תמהיל משכנתא מומלץ לשנה בה אתם לוקחים את המשכנתא כולל כל השיקולים הפיננסיים הנלווים לכך.

משכנתא חדשה דרך חברת EMG פיננסים

לתיאום פגישה עם צוות המומחים של חברת EMG פיננסים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את טופס הרישום באתר או לחילופין להתקשר ישירות לצוות האתר דרך מספר הטלפון המופיע במסך שלכם. צוות חברת EMG פיננסים ישמח לפגוש אתכם לפגישה ראשונית לבניית תמהיל משכנתא במשרדי החברה בעיר פתח תקווה או דרך אפליקציית ZOOM. ברגע שבחרתם במשכנתא עם חברת EMG פיננסים, תדעו שאתם בידיים טובות עם צוות המומחים המנוסה ביותר לבניית תמהיל משכנתא מותאם לצרכים שלכם.

צרו קשר עכשיו עם משרדי חברת EMG פיננסים ותקבלו את השירות הטוב ביותר לבחירת משכנתא מותאמת אישית!

 

אבחון ראשוני

חייגו עכשיו: 0723380946

חינם!

ביטחון בהלוואות מדינה

כתובתנו: העמל 37, פ"ת, קריית אריה

info@emg-finance.com 


EMG

ייעוץ ובדיקת זכאות והתאמה

מלאו פרטיכם וניצור קשר: