phone6, phone, contact, telephone, support, call

אבחון ראשוני, ייעוץ, בדיקת זכאות והתאמה חינם

חייגו עכשיו > 072-33-80-946

Facebook

מלאו פרטיכם 
וניצור קשר:

מחזור משכנתאות

מחזור משכנתאות 

במידה והתעכבתם על קריאת מאמר זה, אז אתם בטח בחיפוש אחר פתרונות שיעזרו לכם להפחית קצת מנטל תשלום המשכנתא. בשום פנים ואופן אל תרגישו שלא בנוח, אתם חלק מקבוצה הולכת וגודלת של ישראלים שמשבר הקורונה, במימד הכלכלי שלו, פגע בהם אנושות והם עומדים כעת מול שוקת שבורה ובלי היכולת להחזיר מידי חודש בחודשו את הלוואת המשכנתא שעליה התחייבו כאשר קנו את הנכס בימים כתיקונם. כאשר מתכננים לקיחת משכנתא, לוקחים בחשבון מצבי משבר שונים שלל פיטורין, מחלה אבל אלו מצבים זמניים שמהם בדרך כלל משתקמים מהר וחוזרים לנורמליות. משבר הקורונה קטע באחת מעגלי חיים והתפרנסות ופגע אנושות ביכולת של רבים מאד להתפרנס בכבוד. בעיקר אלו הנקראים עצמאיים אבל גם כמובן שכירים רבים. 

אז מה עושים בכדי להוריד, ולעיתים באופן משמעותי את נטל החזר המשכנתא? ניתן לבצע פעולה שנקראית מחזור משכנתאות, פעולה מוכרת לרבים בה הבנק פודה את המשכנתא הקודמת שניתנה בתנאים פחות טובים ומלווה לכם את הכסף חזרה או ביותר תשלומים, או בריבית נמוכה יותר או בשילוב שני המרכיבים הללו. פעולה זו של מחזור משכנתאות יכולה במצבים מסוימים להפחית את נטל ההחזר החודשי במאות שקלים. לאחרונה חוקק חוק בכנסת שצחייב את הבנקים בביצוע פעולה זו והוא בהחלט בשורה להרבה מכם. צריך רק לקוות שייושם ולא ייתקע בגלל המצב הפוליטי. 

שמעתם פעם על ייעוץ משכנתאות? ייעוץ פרטי. לא? אז בואו ואכיר לכם את חברת Emg פיננסים. אלינו תמיד לצאת מנקודת הנחה שהאינטרסים של הבנק אשר מלווה לנו את הכסף לטובת בדירה או כל מטרה אחרת אינם האינטרסים שלנו. הם הרי רוצים להלוות לנו את הכסף בתנאים הכי נוחים עבורם ואנחנו רוצים ללוות את הכסף בתנאים הכי טובים עבורינו. אבל הם המקצוענים ואנחנו איך נאמר, לא כל כך. בדיוק בשביל זה ובשביל פעולות כמו מחזור משכנתאות קיימות חברות כמו Emg פיננסים. על מנת שמקצוענים בלתי תלויים ייצגו אותכם מול מקצועני הבנק. שהקרב יהיה שווה והוגן. 

אז אל תתביישו ואל תהססו, צרו קשר בהקדם עם Emg פננסים בהקשר למחזור משכנתאות וכמובן לטובת ייעוץ רלוונטי עבור מחזור המשכנתא שלכם וכך תוכלו אולי לחסוך כסף רב. בהצלחה.

מחזור משכנתאות

שמעתם את המושג מחזור משכנתאות, אבל לא ידעתם מה זה אומר? אם יש אתם משלמים כיום תשלומים חודשיים לצורך החזר הלוואת משכנתא, וודאי הייתם רוצים לשפר את תנאי המשכנתא שלכם בטווח המיידי והארוך. באמצעות סילוק המשכנתא הנוכחית והחלפתה במשכנתא חדשה, ניתן להגיע לתנאים משופרים בתשלומים החודשיים שלכם וגם לגבי הריבית שתקבלו, הכל תלוי במספר השנים שנשארו למשכנתא ולקרן ששולמה עד עכשיו. מחזור המשכנתא ניתן לבצע היום דרך חברה חוץ בנקאית למשכנתאות ולקבל תנאים מועדפים במחזור המשכנתא שלכם.

למי כדאי למחזר משכנתא?

כל מי שלוקח משכנתא ומעוניין לשפר את התנאים שלו מבחינת התשלומים החודשיים, כדאי לו לבדוק את האופציה של מחזור משכנתא. הבדיקה לא עולה כסף והיא כאמור אפשרית לביצוע דרך חברה חוץ בנקאית המספקת הלוואות למגזר הפרטי והעסקי. אם המצב הפיננסי שלכם השתנה בשנה האחרונה או שהריבית במשק ירדה, יהיו יותר אפשרויות לחברה הפרטית לספק לכם מסלולי משכנתא נוחים יותר ממה שקיבלתם עד עכשיו, בין אם זה דרך בנק ובין אם זה דרך חברה פיננסית אחרת.

מתי משתלם למחזר את המשכנתא שלכם?

את הלוואת המשכנתא שלכם המשולמת כל חודש, משתלם למחזר כאשר אתם רואים שהתשלומים החודשיים שלכם אינן תואמים להכנסות שלכם. זה יכול להיות משתלם גם כאשר ההכנסות שלכם גדלות ולאו דווקא במצבים בהם המשכנתא היא נטל. לכן, יתכן ומשתלם לכם למחזר משכנתא גם כאשר ההכנסה שלכם גדלה וזאת על מנת לקצר את שנות ההחזר של המשכנתא ולקבל תנאי ריבית טובים יותר. כפי שציינו, כדאי לכם לבדוק תנאים חדשים למשכנתא בכל מקרה בכדי לדעת האם אתם זכאים ויכולים לבצע מחזור משכנתא בתנאים טובים יותר.

התאמת התשלומים החודשיים לצרכים הפיננסיים שלכם

המשכנתא היא כנראה ההלוואה הגדולה ביותר שתקחו בחייכם. לכן, כמו בכל תשלום חודשי אחר שאתם משלמים כגון תשלום לחברת תקשורת, חברת סלולר או לכל שירות חודשי אחר, גם כאן יש לכם אפשרות לבדוק את תנאי העסקה שלכם ולבחור לעשות שינוי במידה וזה מתאפשר. למעשה, כמעט לכל אדם המחזיק משכנתא יש אפשרות לבצע מחזור משכנתא ולחפש את התנאים הטובים ביותר בשבילו על מנת שיתאימו לתשלומים החודשיים לצורך ההחזר של הלוואת המשכנתא.

משכנתא חוץ בנקאית משתלמת במיוחד

על מנת שתוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר למחזור המשכנתא, כדאי לכם לפנות לקבלת משכנתא חוץ בנקאית בתנאים מועדפים. משכנתא חוץ בנקאית משתלמת ניתן לקבל דרך חברת EMG פיננסים הנחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר למתן הלוואות ומחזור משכנתא למגזר הפרטי והעסקי. חברת EMG פיננסים היא חברה פרטית חוץ בנקאית המספקת הלוואות מסוגים שונים כגון הלוואות בערבות מדינה, הלוואות גדולות לעסקים ומשכנתאות בתנאים מועדפים ללקוחות פרטיים.

פנייה למחזור משכנתאות דרך חברה חוץ בנקאית

לפנייה למחזור משכנתא דרך חברת EMG פיננסים, כל מה שאתם נדרשים לעשות הוא למלא את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר או לחילופין להתקשר ישירות למשרדי החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. הצוות המקצועי של חברת EMG פיננסים ישמח לבדוק את תנאי המשכנתא הנוכחית שלכם ולהציע לכם מחזור משכנתא בתנאים נוחים המותאמים לצרכים הפיננסיים שלכם וליכולת ההחזר החודשית לתשלומי הלוואת המשכנתא בטווח הארוך.

חברת EMG פיננסים מציעה - מחזור משכנתאות

צוות חברת EMG פיננסים מזמין אתכם להצטרף למאות לקוחות מרוצים של החברה אשר ביצעו מחזור של המשכנתא שלהם דרך חברת EMG פיננסים וקיבלו תנאים מצויינים שחסכו להם באופן משמעותי בתשלומים החודשיים של המשכנתא.

 
 
 

אבחון ראשוני

חייגו עכשיו: 0723380946

חינם!

ביטחון בהלוואות מדינה

כתובתנו: העמל 37, פ"ת, קריית אריה

info@emg-finance.com 


EMG

ייעוץ ובדיקת זכאות והתאמה

מלאו פרטיכם וניצור קשר: